Özçiftçi Çark Petrol

Yakıt Ofisi Nedir?

Yakıt Ofisi, Petrol Ofisi AutoMatic sistemi ile entegre halinde çalışan sizlere özel tanımlanan indirim oranıyla tüm Petrol Ofisi bayilerinde yakıt alma imkanı sunan, kredi kartınız ile entegre halinde çalışabilen ve alınan yakıtları sizlere verilen özel sayfanızda geriye dönük veya anlık olarak raporlayabildiğiniz, takip edebildiğiniz bir sistemdir.

Automatic Sistem Nedir ve Nasıl Çalışır?

Automatic Sistem Nedir ve Nasıl Çalışır?

PO AutoMatic Filo Yönetimi ile tüm araçlarınız, Türkiye’nin her yerinden ücret ödemeden yakıt alıyor, tüm bilgiler kendiliğinden ekranınıza geliyor.

Şirket taşıtlarının Türkiye’nin en geniş istasyon ağına sahip PO istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt tüketimlerini istenilen limitler dahilinde ve En Gelişmiş Otomasyon Altyapısı sayesinde %100 kontrolünü sağlayan Filo Yönetim Sistemidir.

Araçlarınıza bir adet Taşıt Kimlik Ünitesi takılır. Aracınızın bilgilerini içeren bu ünite, akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini PO Otomasyon sistemine aktaran bir ünitedir. Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, AutoMatic Sistemine sahip olan PO istasyonundaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar. Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesi’nden onay alınca, pompa çalışmaya başlar.

Petrol Ofisi ile Filonuzda işler yolunda